Фильтры

Захист екрану

Захист екранів з магазином SoftMag - це гарантія якості та оперативна доставка замовлення. Наші спеціалісти допоможуть вибрати захисне скло правильного розміру та проконсультують щодо процесу його наклеювання. Перевагою скла над плівкою є більш надійний захист під час падінь, легке “надягання” на екран та довговічність. Перед використання очистіть екран від забруднень, прикладіть скло для перевірки і, якщо все чудово, - зніміть захисну плівку на наклейте захисне скло на айфон.

В нашому магазині можна купити захисне скло на айфон від 5 моделі до найновішої. Японське скло забезпечує кристалічну прозорість і чудову чутливість екрану. Усі чохли мають рейтинг захисту 9Н та беруть на себе основний удар під час падіння і повністю захищають від подряпин. 

Пам’ятайте, що купити захисне скло набагато дешевше, ніж змінювати екран телефону. 

Гарантія на захист екранів

Якщо, за якоїсь причини, скло вам не сподобалося, наш магазин надає гарантію того, що ми завжди готові забрати його назад або здійснити обмін на інше (За умови, що товар та упаковка не пошкоджені). 

Обіцяємо, що замовлення буде доставлено оперативно та в цілісності.

Доставка захисту екранів

Купити захисне скло з доставкою Україною ви можете 24/7 у нашому магазині. Ми завжди раді нашим новим та постійним клієнтам!

Свернуть Развернуть

Акция
iLera Glass для iPhone 7/8 Crystal AntiGlare
Акция
iLera Glass 2,5D для iPhone 7/8 White (Белое)
Показано с 1 по 20 из 20 (всего 1 страниц)

Популярные запросы